Nasze gry

Witaj w świecie fantasy(prototyp w trakcie)

Przygotuj się na ekscytującą podróż po świecie Mistycznych Kaszub. Poznaj wierzenia dawnych Pomorzan oraz rozpraw się z potworami, które zaczęły panoszyć się po okolicy. Pokonując potwory zbierz informacje do bestiariusza, stworzonego na podstawie kaszubskich opowieści.
Dungeons

We współpracy z Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie tworzymy unikalny i niespotykany dotychczas w grach cRPG, świat kaszubskiego fantasy.

Dungeons
Stwórz drużynę składającą się 4 śmiałków o zróżnicowanych umiejętnościach, które przydadzą się w walce. Wybierz klasy postaci takie jak np. WÒJÔRZ (Wojownik), DULAS (Łotr), ŻÉRCA (Kapłan), KÙTIN (Mag) i decyduj o ich rozwoju.
Dungeons
Gra będzie edukować na temat pradawnych Kaszubskich wierzeń oraz inspirować graczy do dalszej eksploracji kaszubskiej historii.
Dungeons
Zbieraj ekwipunek swojej drużyny, który pomoże Ci przetrwać w mrocznym świecie fantasy. W świecie gry dostępne są bronie, zbroje, artefakty, magiczne zwoje, złoto oraz niezbędny prowiant. Podczas wędrówki poznasz sporo unikalnych przedmiotów dostepnych na kaszubach np. rośliny uzdrawiające, trujące grzyby, system runiczny kaszubów tzw. Merki.
Dungeons
Projekt został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu Rozwój Sektorów Kreatywnych. Partnerem merytorycznym jest Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.
Dungeons