Nasze gry

Witaj w świecie fantasy(prototyp w trakcie)

Dungeons of Amber Griffin to gra FPP w której gracz będzie kierować poczynaniami drużyny składającej się z czterech śmiałków przemierzających fantastyczną i niebezpieczną krainę w poszukiwaniu przygód i złota.
Dungeons

Fantastyczny i mroczny świat osadzony będzie w krainie "Magiczne Kaszuby", nawiązując do regionu północnej Polski. Gracz będzie przemieszczać się po regionie w poszukiwaniu ciekawych miejsc, poznając prawdziwe nazewnictwo rzek, dolin i lasów.

Dungeons

Projekt został dofinansowany przez Ministra Kultiry, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu Rozwój Sektorów Kreatywnych. Partnerem merytorycznym jest Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

Dungeons
Gracz na swojej drodze spotka niebezpieczne potwory, demony i duchy - postacie z mało popularnej na świecie mitologii i demonologii kaszubskiej. Istoty powstaną na podstawie legend, które Kaszubi przekazują w legendach z pokolenia na pokolenie.
Dungeons
Gracz będzie rozwijać umiejętności postaci, zdobywać ciekawe przedmioty i artefakty niezbędne do przetrwania w podziemnych labiryntach.
Dungeons
Gra będzie edukować na temat pradawnych Kaszubskich wierzeń oraz inspirować graczy do dalszej eksploracji kaszubskiej historii.
Dungeons
Szczegółowe informacje na temat gry znajdą się na oficjalnej stronie gry (w przygotowaniu).